Osobní konzultace, andělské oleje, aromaterapie, Bachovy esence

Bachovy esence

Co jsou a k čemu slouží?

Bachovy květové esence jsou květové extrakty z 38 rostlin, Svými vibracemi a energií dokáží harmonizovat naše tělo tak, aby bylo v souladu s naší duší a naším pravým JÁ. Mohou nám pomoci překonat a rozpustit vzorce, které se během života staly něčím, co nám přináší více smutku než radosti, ale sami si nevíme rady, jak s nimi pracovat, mohou nám pomoci překonat aktuální těžké období nebo podpořit sebedůvěru našich dětí.

Bachovky jsou úžasnými záchranáři 24hodin denně.

Dr.Bach, který esence objevil a zpracoval, zjistil, že skutečnými příčinami nemocí jsou naše psychické stavy – např. snaha ovládat, přílišné nadšení, nerozhodnost, hrůza, strach, pochyby, beznaděj, deprese, neklid, netrpělivost, zármutek, slabost…Vytvořil 7 skupin esencí zaměřených na strach, nejistotu, nezájem o přítomnost, osamělost, přecitlivělost na vnější vlivy, skleslost a zoufalství, přílišnou péči o jiné..

Hlavním přínosem bachovek je to, že harmonizují naše pocity (může se jednat o strach, úzkost, deprese, stav vyhoření i fyzické únavy, o samotu, či „létání myšlenkami v oblacích“,…..) a tím nás stabilizují, pomáhají také nastartovat samoléčící síly organismu a urychlují uzdravování a rekonvalescenci. Esence nenahrazují lékařskou péči, ale mohou ji velmi dobře doplnit a podpořit.

Esence míchám na míru podle aktuálního stavu a potřeby- můžeme řešit potíže, které klient dokáže sám popsat nebo kapičky s pomocí kyvadla a karet naladit na míru i tehdy, když si člověk není jistý, co jeho psychický a fyzický stav způsobuje a co konkrétně je potřeba řešit.

Cena konzultace přes email+příprava esence na míru : 400 Kč

Esence zasílám též poštou nebo zásilkovnou

V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes formulář.

Oleje archandělů / aromaterapie na míru

Jak na naše tělo působí éterické oleje? Každá věc má svou vibraci. Éterický olej je duší rostliny a má vibraci nejvyšší, je to nejcennější, co nám rostlina může předat. Pokud směs olejů aplikujeme na tělo, tím, jak vůně vzlíná, rozvibruje naši auru na vyšší frekvenci a vše, co by na nás v tu chvíli bylo „nalepené“ nebo by se nalepit chtělo, neudrží se a odpadne 😊

Každý éterický olej má své jedinečné léčivé vlastnosti a my díky tomuto daru přírody můžeme naše tělo i duši podpořit na cestě životem, ať z hlediska čistě fyzického (např.podpora imunity, urychlení léčby nachlazení, migrény..) nebo duchovního (propojení s Vyšším já, ochrana aury, očista prostoru..).

Oleje se aplikují na body těla – ke každému oleji je přiložený podrobný  návod, jak s ním pracovat.

Oleje již připravené+účinky:

  1. Archanděl Michael– velmi silná a okamžitá ochrana aury, jako první pomoc, když se cítíme vyčerpaní, někdo nás „vysál“, při bolestech hlavy, nervovém vyčerpání, nočních můrách. Preventivně lze aplikovat, pokud víme, že budeme trávit den ve společnosti lidí, mezi kterými nám není dobře, budeme v kontaktu s velkým množstvím lidí, při meditaci,  očistě aury, výborné je aplikovat těhotným na bříško hned po ránu a večer před spaním pro ochranu maminky i miminka, které je též ovlivňováno energiemi z okolí.
  • Archanděl Uriel– směs pro uzdravení a otevření srdce, pro víru v lepší časy, víru ve vlastní síly a přijetí sebe samého takový, jaký jsem, protože přesně takový jsem přišel na tento svět a takový si zasloužím být milován bezvýhradně a bez výčitek. Jemný, jako lehký dotek andělských křídel, takový je olejíček, který právě držíte v rukou a který vás obejme do vřelé náruče nenápadné vůně kdykoliv budete potřebovat cítit, že na své cestě životem nejste nikdy sami. Směs je též vhodná ve chvílích smutku, depresí, pocitu beznaděje, pro posílení imunity, radost ze života. Výborná směs pro děti, pokud mají problém se soustředit, cítí se v kolektivu sami a jsou uzavření.
  • Archanděl Rafael– směs pro posílení intuice, propojení s přírodou za účelem odevzdání Matce Zemi toho, co potřebujeme pustit, uzdravit a načerpat novou energii. Otevírá plíce, abychom se dokázali plně nadechnout a prožívat život každý den naplno tak, jako by to byl zázrak.  Posiluje imunitu a ve chvílích, kdy onemocníme, posiluje naše tělo, aby se infekce rychleji zbavilo. V případě, že je nutné uvolnit dutiny (včetně zánětu, zadní rýmy a zánětu stř.ucha), aplikujeme kolem nosních dírek a poté tuto oblast promačkáme prsty. Olej můžeme ho použít též jako preventivní ochranu aury. Výborný pro děti před spaním jako ochrana pro klidný spánek.
  • Archanděl Gabriel– Směs éterických olejů v mandlovém oleji pro zbystření smyslů, lepší paměť při učení, kdykoliv potřebujeme nabudit a povzbudit ať již fyzicky nebo psychicky, uvolnění dutin při nachlazení, pomáhá nám soustředit se na to správné, dodává chuť a sílu jít do akce a vykonat, co je potřeba. Dává nám pocit moci se volně a svobodně nadechnout. Podporuje odolnost naší mysli proti pocitům smutku, deprese a beznaděje, navozuje pocit radosti, pomáhá při trávení, teplotách, zbystřuje mysl, projasňuje ducha, rozptyluje zmatek, nese v sobě informaci „já to dokážu!“, zlepšuje koncentraci, povzbuzuje srdce, zlepšuje paměť, pomáhá nám při extrémním vyčerpání a stavech, kdy se cítíme úplně na dně.
  • Gaia– Směs éterických olejů v mandlovém oleji pro chvíle, kdy potřebujeme znovu objevit a přijmout vlastní ženskost, svou pravou podstatu. Když máme problém vidět to, jak krásné ve skutečnosti jsme. Jsme ženy-silné bytosti, které dokáží ustát a vydržet téměř vše, ale o to těžší pak bývá umění dovolit si být současně i tou jemnou bytostí, která sama potřebuje být opečovávaná a hýčkaná, aby pak s chutí mohla svou lásku předávat dál a nebyla vyčerpaná únavou…vyrovnává hladinu hormonů, zklidňuje při vzteku a neklidu (dospělé i děti 😊 ), ulevuje při pocitu „už to dál neunesu“, pomáhá při depresích a pocitů smutku a beznaděje, silná ochrana aury, dodává klid, nadhled, když cítíme, že se musíme přizpůsobit okolí, aby nás lidé měli rádi, zklidňuje do akce-tzn.,že zklidní, zrelaxuje, ale neuspí, naopak nám pomůže jít dál, ale bez stresu. Harmonizuje srdeční čakru, léčí bolesti srdce, filtruje negat.energii, zklidňuje, posiluje sebelásku a víru ve Vyšší moc, radost, nové začátky, doplňuje energii, vyrovnává jin/jang v těle, rozšiřuje a podporuje vnitřní sílu a vidění, pomáhá zdolat duševní slabost a snižuje pocity neschopnosti, dodává odvahu jednat a kráčet po vlastní životní cestě

Všechny oleje se mohou používat i najednou společně, řídíme se vlastní intuicí, když si nejsme jistí, který zrovna použít, je nejlepší zavřít oči, poprosit anděly, aby vám vybrali ten pravý a pak po jednom sáhnout 😊

Cena olejů je 350 Kč/15ml roll-on

Oleje na míru lze namíchat podle aktuální potřeby po konzultaci přes email:

15ml roll-on/ 370 Kč

lahvička s kapátkem 30ml/ 700Kč

Oleje též zasílám poštou nebo zásilkovnou

V případě zájmu mě prosím kontaktujte přes formulář.

OSOBNÍ KONZULTACE metody OCTO CODES

aneb Cesta k Vaší duši…
Každá věc na této zemi má svou jedinečnou energii, vibraci. Málokoho však napadne, že i každý kousek v našem šatníku naši duši může rozzářit nebo se najednou cítíme pod psa, aniž bychom věděli proč a těšíme se, až „to“ večer doma shodíme a vklouzneme do tepláků. Nebo se konečně cítíte ve své kůži, když můžete nazout lodičky a vyrazit do víru velkoměsta?

Octo Codes není jen o módě a stylu, nenaučí vás, co dělat, abyste byli in a příjímáni okolím. Je o tom naučit se přijmout sám sebe takový jaký jsem, se vším dobrým i špatným, protože to všechno jste VY. Jedineční.

Studium metody Octo Codes bylo v mém životě nejvíc převratným obdobím, protože až tehdy jsem si díky tomu uvědomila a hlavně prožila, že jsem naprosto v pořádku přesně taková jaká jsem. Nezvládám maratony? Nedokážu jet od rána do večera jako fretka a nebýt unavená? Potřebuji také svůj čas sama pro sebe? Poprvé jsem skutečně došla k poznání, že i toto je v pořádku, protože to jsem prostě JÁ a dokázala jsem sama sobě upřímně říct „MÁM SE RÁDA“, nejsem o nic horší, než kdokoliv jiný. Našla jsem v sobě sílu ukončit něco, co jsem do té doby považovala za velký dar, ale co mě současně neskutečně vyčerpávalo a já nevěděla proč. Díky tomu jsem se s větší odvahou a ještě větší radostí vydala na cestu, díky které mě znáte a nebo mě možná teprve poznáte 🙂

Nalezení vašeho osobního stylu je pokaždé naprosto transformační…Najednou cítíte dávno zapomenutou energii, sebejistotu a sebehodnotu.
Je skvělé uvědomit si, že něco nemusíme a jiné můžeme – v souladu se svojí životní energií.
Připomínáme si, že nejdůležitější je to, co cítí naše JÁ a ne to, co nám radí byť – byť i s dobrým úmyslem – ti druzí…

Když zahodíme tenisky a vklouzneme do balerínek…
Když nemusíme podpatky a je nám dobře v teniskách…
Když odložíme sportovní bundu a oblékneme kabát…
Když černou barvu vyměníme za žlutou…
Když cítíme, že se nechceme barvit a necháme si šedé vlasy…
Když nemusíme nosit sukně ani šaty a zůstaneme v džínách s dírou…

A každý to bude mít
jinak – škála je široká
a pestrá.
A každý to má dobře.
Někdo potřebuje umělé
nehty a někdo bosou chůzi.
A co je VAŠE vlastní?

Moc ráda se s Vámi vydám na tuto dobrodružnou cestu za Vaším pravým JÁ… ❤️

Pokud by Vás zajímaly bližší informace ohledně osobní konzultace, napište mi prosím přes formulář na hlavní stránce.

Možnosti, jak se se mnou a metodou Octo codes seznámit:

skupinové semináře – seznámení s metodou a vysvětlení principu

osobní konzultace – nalezení svého stylu (lze také přes skype)

použitelnost a kombinovanost stávajícího šatníku v souladu s vlastním stylem

asistence při nákupu – pomoc při pořizování nových věcí

Galerie